Česká asociace Chen Ti Ji Quan
Výzkumný institut Chen Tai Ji
Škola Davida Pirochty

  +420 732 511 080

Hummer H1

S velkou radostí bych rád všem studentům a příznivcům taiji oznámil, že jsem od Hummer centra Praha dostal za výhodných podmínek do dlouhodobého pronájmu Hummer H1!

Auto bude po dohodě s autoritami ve Vídni sloužit jako mobilní reklama na taiji a jógu (již byl aplikován decentní reklamní polep: levá strana vozu nese logo naší taiji školy a odkaz www, pravá pak logo Jógy v denním životě a www odkaz) i jako bezpečný dopravní prostředek osob, zavazadel, tyčí apod. na různá soustředění. Co se týče reklamy, má vůz zdůrazňovat klidnou sílu, efektivitu, pohodlí, odolnost, stabilitu i dokonalost vnější formy, tedy aspekty tak typické pro jakýkoli vnitřní systém rozvoje člověka - jakými bezpochyby jóga i taiji jsou. Doufám, že se postupně všichni zájemci tímto skvostem na čtyřech kolech svezou a užijí si to podobně jako ti, kteří už to potěšení měli!


Za klub David Pirochta

Co je u nás nového

 facebook.jpg  youtube.jpg
   

 

Tréninky aktuálně probíhají v pondělky a ve čtvrtky v lužáneckém parku v Brně (vždy 17.30 - 19.30h; pro členy klubu zdarma). Cvičí se i v blanenské filiálce (info po telefonu).  Pro nové zájemce: Od září se bude opět cvičit na ZŠ Slovanské náměstí 12, a to vždy v pondělí a ve čtvrtek 18 - 20h. 

 

Přihlašování na září 2023 mailem či telefonicky. Ukázkové lekce zdarma jen privátně, skupinové tréninky jsou možné až po zaplacení půlročního kursovného (4000.-/5měs.; umožňuje vstup na všechny tréninky v Brně a Blansku + 1 privát v ceně + po předchozí domluvě můžete přijít jako výpomoc na úterní trénink na universitu CSA /út. 19 - 20h/).

Chystané semináře 2023: Andau, Rakousko (červenec 2023 /pá. - ne./); Kaprálův mlýn (jarní soustředění) - květen ´23; Moravec - Penzion u Výletů 1. - 5.VIII. ´23 (út. - so.) - otevřený seminář, nutno se ale hlásit předem mailem / telefonicky / přes doodle tabulku. 

Rok 2024: Jarní seminář 23. - 26.V. ´24 (čt. - ne.), Kaprálův mlýn. / Letní seminář 31.VII. - 4.VIII. ´24 (st. - ne.), Kaprálův mlýn.

Zájemci nechť si dostatečně dopředu zařídí volno. Podrobnosti obdržíte mailem.

Více info pro nové zájemce o cvičení na mailu (david@chen.cz) či na telefonu (732 511 080). 

 


 Pozor: Průběžně probíhají výtečné semináře s velmistrem Chen Shihogem v Brně! Nacházející bude v so. 19.VIII. ´23 - program zahrnuje wuxing fajing, sestavu 38´, meč generála Chena aj. + minikurs kaligrafie. Seminář je otevřený i zájemcům "zvenčí".
 

Speciální nabídka:

flags.png
I also offer lessons in other languages such as English, German, French, Norwegian, Russian.
(Výuka může také probíhat v angličtině, němčině, francouzštině, norštině, ruštině.)        Spřátelené weby

Čínština

hanyi.png Pro více informací o výuce čínštiny se zeptejte na tréninku.     

H1

S velkou radostí bych rád všem studentům a příznivcům taiji oznámil, že jsem od Hummer centra Praha dostal za výhodných podmínek do dlouhodobého pronájmu Hummer H1!

Více zde

Máte zájem o naše služby?
Volejte +420 732 511 080
anebo využijte kontaktní formulář


 

Kód CAPTCHA

Klikněte na obrázek pro zobrazení jiného CAPTCHA kódu.
Odpovíme Vám nejpozději do 24 hodin