Výzkumný institut Chen taiji
škola Davida Pirochty 神拳

  +420 732 511 080

Hummer H1

S velkou radostí bych rád všem studentům a příznivcům taiji oznámil, že jsem od Hummer centra Praha dostal za výhodných podmínek do dlouhodobého pronájmu Hummer H1!

Auto bude po dohodě s autoritami ve Vídni sloužit jako mobilní reklama na taiji a jógu (již byl aplikován decentní reklamní polep: levá strana vozu nese logo naší taiji školy a odkaz www, pravá pak logo Jógy v denním životě a www odkaz) i jako bezpečný dopravní prostředek osob, zavazadel, tyčí apod. na různá soustředění. Co se týče reklamy, má vůz zdůrazňovat klidnou sílu, efektivitu, pohodlí, odolnost, stabilitu i dokonalost vnější formy, tedy aspekty tak typické pro jakýkoli vnitřní systém rozvoje člověka - jakými bezpochyby jóga i taiji jsou. Doufám, že se postupně všichni zájemci tímto skvostem na čtyřech kolech svezou a užijí si to podobně jako ti, kteří už to potěšení měli!


Za klub David Pirochta

Co je u nás nového

   youtube.jpg
   

 

Tréninky aktuálně + pro nové zájemce: cvičí se na ZŠ Slovanské náměstí 2, a to vždy v pondělí a ve čtvrtek 18 - 20h. 

 

Přihlašování únor - červen 2024 mailem či telefonicky. Ukázkové lekce zdarma jen privátně, skupinové tréninky jsou možné až po zaplacení půlročního kursovného (4000.-/5měs.; umožňuje vstup na všechny tréninky v Brně a Blansku + po předchozí domluvě můžete přijít jako výpomoc na úterní trénink na universitu CSA Mendelu, Jana Babáka 5 /út. 19 - 20h/).

Rok 2024: Jarní seminář 23. - 26.V. ´24 (čt. - ne.), Kaprálův mlýn. / Letní seminář 31.VII. - 4.VIII. ´24 (st. - ne.), Kaprálův mlýn.

Zájemci nechť si dostatečně dopředu zařídí volno. Podrobnosti obdržíte mailem.

Chystá se i mezinárodní seminář v Praze (začátek dubna 2024, termín na vyžádání) s patriarchou stylu, velmistrem Chen Xiaowangem. Bude to žřejmě jeho definitivní rozloučení po desítkách let trpělivé didaktické činnosti mimo Čínu. Je třeba se hlásit u mě či přímo u organizátora. Kapacita omezená.

V první polovině července ´24 proběhne speciální seminář v Andau (Rakousko), očekávaná délka 5 dnů. Náš mistr Chen Shihong tam pořádá semináře již 30 let, tak jistě nebudete litovat, přijedete-li si nebývalou atmosféru tohoto roku zažít. Detaily obdržíte mailem, popř. se ozvěte sami.

Více info pro nové zájemce o cvičení na mailu (david.pirochta@seznam.cz) či na telefonu (732 511 080). 

 


 Pozor: Průběžně probíhají výtečné semináře s velmistrem Chen Shihogem v Brně! Nacházející bude v únoru, termín na vyžádání.
 

Speciální nabídka:

flags.png
I also offer lessons in other languages such as English, German, French, Norwegian, Russian.
(Výuka může také probíhat v angličtině, němčině, francouzštině, norštině, ruštině.)        Spřátelené weby

Čínština

hanyi.png Pro více informací o výuce čínštiny se zeptejte na tréninku.     

H1

S velkou radostí bych rád všem studentům a příznivcům taiji oznámil, že jsem od Hummer centra Praha dostal za výhodných podmínek do dlouhodobého pronájmu Hummer H1!

Více zde

Máte zájem o naše služby?

Volejte +420 732 511 080
anebo pište: david.pirochta@seznam.cz