Česká asociace Chen Ti Ji Quan
Výzkumný institut Chen Tai Ji
Škola Davida Pirochty

  +420 732 511 080

Hummer H1

S velkou radostí bych rád všem studentům a příznivcům taiji oznámil, že jsem od Hummer centra Praha dostal za výhodných podmínek do dlouhodobého pronájmu Hummer H1!

Auto bude po dohodě s autoritami ve Vídni sloužit jako mobilní reklama na taiji a jógu (již byl aplikován decentní reklamní polep: levá strana vozu nese logo naší taiji školy a odkaz www, pravá pak logo Jógy v denním životě a www odkaz) i jako bezpečný dopravní prostředek osob, zavazadel, tyčí apod. na různá soustředění. Co se týče reklamy, má vůz zdůrazňovat klidnou sílu, efektivitu, pohodlí, odolnost, stabilitu i dokonalost vnější formy, tedy aspekty tak typické pro jakýkoli vnitřní systém rozvoje člověka - jakými bezpochyby jóga i taiji jsou. Doufám, že se postupně všichni zájemci tímto skvostem na čtyřech kolech svezou a užijí si to podobně jako ti, kteří už to potěšení měli!


Za klub David Pirochta

Co je u nás nového

 facebook.jpg  youtube.jpg
   

 

Tréninky aktuálně probíhají na ZŠ Slovanské náměstí 12, a to vždy v pondělí 18 - 20h a ve čtvrtek 19h - 21h. 

 

Přihlašování na září 2022 mailem či telefonicky. Ukázkové lekce zdarma jen privátně, skupinové tréninky jsou možné až po zaplacení půlročního kursovného (4000.-/5měs.; umožňuje vstup na všechny tréninky v Brně a Blansku + 1 privát v ceně + po předchozí domluvě můžete přijít jako výpomoc na úterní trénink na universitu CSA /19 - 20h/).

Chystané semináře: Andau, Rakousko (1. - 3.7.´22 /pá. - ne./ - jen pro členy klubu); Švýcárna u Adamova - hlavní seminář roku (5. - 10.7. ´22 /út. - ne./);  Kaprálův mlýn - podzimní setkání  16. - 18.9. ´22 (pá. - ne.); Kaprálův mlýn 25. - 28.5. ´23 (čt. - ne.).

Zájemci nechť si dostatečně dopředu zařídí volno. Podrobnosti obdržíte mailem.

Více info pro nové zájemce o cvičení na mailu (david@chen.cz) či na telefonu (732511080). 

 


 Pozor: Průběžně probíhají výtečné semináře s velmistrem Chen Shihogem v Brně! Nacházející v so. 26.XI. ´22 - program zahrnuje i xiao4qigong a minikurs kaligrafie.
 

Speciální nabídka

flags.png
I also offer lessons in other languages such as English, German, French, Norwegian, Russian.
Výuka může také probíhat v angličtině, němčině, francouzštině, norštině, ruštině.         Spřátelené weby

Čínština

hanyi.png Pro více informací o výuce čínštiny se zeptejte na tréninku.     

H1

S velkou radostí bych rád všem studentům a příznivcům taiji oznámil, že jsem od Hummer centra Praha dostal za výhodných podmínek do dlouhodobého pronájmu Hummer H1!

Více zde

Máte zájem o naše služby?
Volejte +420 732 511 080
anebo využijte kontaktní formulář


 

Kód CAPTCHA

Klikněte na obrázek pro zobrazení jiného CAPTCHA kódu.
Odpovíme Vám nejpozději do 24 hodin