Česká asociace Chen Ti Ji Quan
Výzkumný institut Chen Tai Ji
Škola Davida Pirochty

  +420 732 511 080

Sifu David Pirochta

 

Profil

  • Od 14 let klub sebeobrany mistra O. Kroupy v Brně. V rámci klubu výcvik v klasickém wushu různých stylů s ruskými mistry, 6 let taekwondo s tuniským mistrem Faisalem, 1 rok aikido s mistrem R. Krejčím, 8 let taiji stylu yang pod vedením mistra Turnebera a později mistra Z. Kurfürsta.
  • V 18 letech současně klub dračího stylu kungfu pod mistrem P. Kalou (postupem let jsem se propracoval ke zkoušce na hnědý pás), později tamtéž severní shaolin a některé sestavy z jižních stylů a vietnamského kungfu. V r. 1997 první kontakty na mistra Chen Shi Honga a intensivní studium ve Vídni, posléze založení pobočky v Brně pod mistrem Kalou.
  • V r. 2003 založení České asociace Chen Tai Ji Quan v Brně pod záštitou velmistra Chen Shi Honga (stal jsem se spolu s P. Hlavoňem jejím reprezentantem pro ČR). 2008 mi byl udělen titul mladého mistra tradičního taiji stylu Chen.
  • 10.1. 2010 vznikla moje škola s názvem Výzkumný Institut Chen taiji - škola Davida Pirochty, dnes fungující pod názvem Chenjiagou Výzkumný institut Chen taiji.

Co je u nás nového

 facebook.jpg  youtube.jpg
   

 

Tréninky aktuálně probíhají na ZŠ Slovanské náměstí 12, a to vždy v pondělí 18 - 20h a ve čtvrtek 19h - 21h. 

 

Přihlašování na září 2022 mailem či telefonicky. Ukázkové lekce zdarma jen privátně, skupinové tréninky jsou možné až po zaplacení půlročního kursovného (4000.-/5měs.; umožňuje vstup na všechny tréninky v Brně a Blansku + 1 privát v ceně + po předchozí domluvě můžete přijít jako výpomoc na úterní trénink na universitu CSA /19 - 20h/).

Chystané semináře: Andau, Rakousko (1. - 3.7.´22 /pá. - ne./ - jen pro členy klubu); Švýcárna u Adamova - hlavní seminář roku (5. - 10.7. ´22 /út. - ne./);  Kaprálův mlýn - podzimní setkání  16. - 18.9. ´22 (pá. - ne.); Kaprálův mlýn 25. - 28.5. ´23 (čt. - ne.).

Zájemci nechť si dostatečně dopředu zařídí volno. Podrobnosti obdržíte mailem.

Více info pro nové zájemce o cvičení na mailu (david@chen.cz) či na telefonu (732511080). 

 


 Pozor: Průběžně probíhají výtečné semináře s velmistrem Chen Shihogem v Brně! Nacházející v so. 26.XI. ´22 - program zahrnuje i xiao4qigong a minikurs kaligrafie.
 

Speciální nabídka

flags.png
I also offer lessons in other languages such as English, German, French, Norwegian, Russian.
Výuka může také probíhat v angličtině, němčině, francouzštině, norštině, ruštině.         Spřátelené weby

Čínština

hanyi.png Pro více informací o výuce čínštiny se zeptejte na tréninku.     

H1

S velkou radostí bych rád všem studentům a příznivcům taiji oznámil, že jsem od Hummer centra Praha dostal za výhodných podmínek do dlouhodobého pronájmu Hummer H1!

Více zde

Máte zájem o naše služby?
Volejte +420 732 511 080
anebo využijte kontaktní formulář


 

Kód CAPTCHA

Klikněte na obrázek pro zobrazení jiného CAPTCHA kódu.
Odpovíme Vám nejpozději do 24 hodin