Česká asociace Chen Ti Ji Quan
Výzkumný institut Chen Tai Ji
Škola Davida Pirochty

  +420 732 511 080

Sifu David Pirochta

 

Profil

  • Od 14 let klub sebeobrany mistra O. Kroupy v Brně. V rámci klubu výcvik v klasickém wushu různých stylů s ruskými mistry, 6 let taekwondo s tuniským mistrem Faisalem, 1 rok aikido s mistrem R. Krejčím, 8 let taiji stylu yang pod vedením mistra Turnebera a později mistra Z. Kurfürsta.
  • V 18 letech současně klub dračího stylu kungfu pod mistrem P. Kalou (postupem let jsem se propracoval ke zkoušce na hnědý pás), později tamtéž severní shaolin a některé sestavy z jižních stylů a vietnamského kungfu. V r. 1997 první kontakty na mistra Chen Shi Honga a intensivní studium ve Vídni, posléze založení pobočky v Brně pod mistrem Kalou.
  • V r. 2003 založení České asociace Chen Tai Ji Quan v Brně pod záštitou velmistra Chen Shi Honga (stal jsem se spolu s P. Hlavoňem jejím reprezentantem pro ČR). 2008 mi byl udělen titul mladého mistra tradičního taiji stylu Chen.
  • 10.1. 2010 vznikla moje škola s názvem Výzkumný Institut Chen taiji - škola Davida Pirochty, dnes fungující pod názvem Chenjiagou Výzkumný institut Chen taiji.

Co je u nás nového

 facebook.jpg  youtube.jpg
   

 

Tréninky aktuálně probíhají v pondělky a ve čtvrtky v lužáneckém parku v Brně (vždy 17.30 - 19.30h; pro členy klubu zdarma). Cvičí se i v blanenské filiálce (info po telefonu).  Pro nové zájemce: Od září se bude opět cvičit na ZŠ Slovanské náměstí 12, a to vždy v pondělí a ve čtvrtek 18 - 20h. 

 

Přihlašování na září 2023 mailem či telefonicky. Ukázkové lekce zdarma jen privátně, skupinové tréninky jsou možné až po zaplacení půlročního kursovného (4000.-/5měs.; umožňuje vstup na všechny tréninky v Brně a Blansku + 1 privát v ceně + po předchozí domluvě můžete přijít jako výpomoc na úterní trénink na universitu CSA /út. 19 - 20h/).

Chystané semináře 2023: Andau, Rakousko (červenec 2023 /pá. - ne./); Kaprálův mlýn (jarní soustředění) - květen ´23; Moravec - Penzion u Výletů 1. - 5.VIII. ´23 (út. - so.) - otevřený seminář, nutno se ale hlásit předem mailem / telefonicky / přes doodle tabulku. 

Rok 2024: Jarní seminář 23. - 26.V. ´24 (čt. - ne.), Kaprálův mlýn. / Letní seminář 31.VII. - 4.VIII. ´24 (st. - ne.), Kaprálův mlýn.

Zájemci nechť si dostatečně dopředu zařídí volno. Podrobnosti obdržíte mailem.

Více info pro nové zájemce o cvičení na mailu (david@chen.cz) či na telefonu (732 511 080). 

 


 Pozor: Průběžně probíhají výtečné semináře s velmistrem Chen Shihogem v Brně! Nacházející bude v so. 19.VIII. ´23 - program zahrnuje wuxing fajing, sestavu 38´, meč generála Chena aj. + minikurs kaligrafie. Seminář je otevřený i zájemcům "zvenčí".
 

Speciální nabídka:

flags.png
I also offer lessons in other languages such as English, German, French, Norwegian, Russian.
(Výuka může také probíhat v angličtině, němčině, francouzštině, norštině, ruštině.)        Spřátelené weby

Čínština

hanyi.png Pro více informací o výuce čínštiny se zeptejte na tréninku.     

H1

S velkou radostí bych rád všem studentům a příznivcům taiji oznámil, že jsem od Hummer centra Praha dostal za výhodných podmínek do dlouhodobého pronájmu Hummer H1!

Více zde

Máte zájem o naše služby?
Volejte +420 732 511 080
anebo využijte kontaktní formulář


 

Kód CAPTCHA

Klikněte na obrázek pro zobrazení jiného CAPTCHA kódu.
Odpovíme Vám nejpozději do 24 hodin